Nasze Wnętrza
partnerzy

Park Wodny w Krakowiehttp://www.parkwodny.pl/

Zapraszamy do Parku Wodnego w Krakowie na doskonałą zabawę i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. To największy kryty aquapark w Polsce i jeden z największych obiektów tego typu w Europie!

Uzdrowisko Kopalnia Soli Bochniahttp://www.kopalniasoli.pl/

Zabytkowa Kopalnia Soli Bochnia to najstarsza na ziemiach polskich kopalnia, w której rozpoczęto wydobycie soli kamiennej. Jej początki sięgają 1248 r. Po blisko ośmiu wiekach eksploatacji przypomina niezwykłe podziemne miasto, zachwycając niepowtarzalnymi wyrobiskami, kaplicami wykutymi w solnych skałach oraz oryginalnymi rzeźbami i urządzeniami wykorzystywanymi przed wiekami. Kopalnię można zwiedzać pieszo ale także podziemnym metrem oraz... łodziami.

Spa Mobilehttp://spamobile.pl/

Wyobraź sobie, że Twój pokój przemienia się w prywatne SPA... Piękny aromat olejków unoszący się w powietrzu, relaksacyjna muzyka oraz klimatyczna oprawa świec stworzą dla Ciebie niesamowity nastrój. Nasi terapeuci to profesjonaliści u których wiedza i doświadczenie łączą się z ogromną pasją. Skorzystaj z wyjątkowych zabiegów SPA w swoim pokoju!

Reha Plus Sp. z o.o.http://www.fizjoterapia.pl/

Reha Plus S.A. jest jedną z największych i najbardziej znanych firm kierujących swoją szeroką ofertę do fizjoterapeutów i lekarzy. Głównymi gałęziami działalności firmy są szkolenia podyplomowe oraz produkcja i dystrybucja sprzętu rehabilitacyjnego do wyposażenia gabinetu, diagnostyki, leczenia i ćwiczeń z pacjentem.

ART & MED Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznejhttp://www.art-med.com.pl/

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med, którą prowadzi dr Tomasz Kasprzyk mieści się w Krakowie - nie tylko kulturalnej stolicy Polski, ale także ośrodku wybitnych osiągnięć w dziedzinie medycyny.
Klinika znajdując się w cichej i spokojnej dzielnicy na obrzeżach miasta, gwarantuje pełną dyskrecję oraz powrót do formy w komfortowych warunkach. Dysponuje najnowszą aparaturą medyczną spełniającą normy Unii Europejskiej.

Zapewniamy