Nasze Wnętrza
PODZIEL SIĘ OPINIĄ
OPINIE

PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Piotr

Ciechów

vvroclaw@tlen.pl

14.09.2011

Wszystko na najwyższym poziomie, bardzo miła atmosfera, właściciele pensjonatu bardzo pomocni. Poza tym telefon który tam przez przypadek zostawiłem został mi odesłany pocztą bez dodatkowych kosztów. POLECAM! Dziękuję i pozdrawiam

Alicja

Cieszyn

alik6664@Wp.pl

16.08.2011

Bardzo fajne miejsce na długi weekend w KRAKOWIE. Pokoje bardzo czyste i stylowe. Jak najbardziej POLECAM!!

kamila

warszawa

ykusia@gmail.com

06.05.2011

Bardzo fajne miejsce, godne polecenia na nocleg w Krakowie. Nowoczesnie i zarazem przytulne wnętrza. Bardzo miło wspominam majówkowy pobyt w tym pięknym mieście.

Krzysztof

Wejherowo

--

18.03.2011

W kwietniu 2010 roku przebywałem w tym pensjonacie razem z żoną kilka dni. Powiem jedno- warte wszystkich wcześniejszych komentarzy. A najlepsze było powitanie przez dwie cudowne rozczochrane mordki w oknie, po podniesieniu żaluzji o poranku. W galerii Gaja i Koko powinny być dodane jako atrakcja tego miejsca. Wtargnięcie zadowolonych berneńczyków do pokoju w szale radości- bezcenne. Jak będę kolejny raz w Krakowie to tylko tam.
Pozdrawiam
PS Dla niewtajemniczonych- te mordki to dwie suczki- rasy berneński pies pasterski (biegające szczęścia;)

19.03.2011

Panie Krzysztofie - serce roście na te słowa :) Dzięki! Rzeczywiście Gaja i Coco dla wielu naszych Gości są atrakcją - a dzieci je po prostu kochają! :). Nie raz już był płacz i zawodzenie przy rozstaniu. Jednak nie każdy lubi psy, dlatego szanujemy to i nie chwalimy się nimi wszem i wobec. Zaś dla każdego miłośnika czworonogów nasze sunie pozostają... "do dyspozycji" :)
Pozdrawiamy ciepło z Krakowa!

Mariusz

Smarchowice Wielkie / k Namysłowa

biur_com@wp.pl

19.09.2010

Byłem z moją żoną jedną dobę, ale w tak krótkim czasie to miejsce zrobiło na nas wielkie wrażenie. Bardzo przyjemne, spokojne i niezwykle ciche miejsce, choć tak bardzo niedaleko od centrum Krakowa. Sam pensjonat wita swych gości niezwykle serdecznie i można oczekiwać zawsze wszelkiej rady i pomocy. (drukują nawet mapki dojazdu do centrum). Bardzo czysto i schludnie, wymarzone miejsce na wyjazd weekendowy. POLECAM !!!

Dabrowki i Tomasz

Rawicz

dabrowka.szwarc@wp.pl

26.07.2010

Witam,

wszystkim polecam Najlepsze Miejsce. Wrocilismy bardzo zadowoleni. Jest tam bardzo czysciutko, cicho i panuje tam taka wspaniala " domowa" atmosfera. Lokalizacja idealana, wszedzie blisko. Nie mam pojecia kto wymyslil nazwe tego pensjonatu, ale jest w 100% odzwierciedleniem tego co tam zastalismy. Na pewno do Was wrocimy, a Nasi Znajomi moze Was szybciej odwiedza. Dziekujemy i serdecznie pozdrawiamy !!!!! P O L E C A M !!!!!

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 Ostatnia

Zapewniamy