Nasze Wnętrza
O nas

Z pasji do podróży... z miłości do Krakowa...

Pokoje gościnne pod nazwą NajlepszeMiejsce.pl założyliśmy w 2008 roku, ale już od 2005 roku funkcjonowały jako pokoje pod wynajem. W 2008 roku przeprowadzony został gruntowny remont i przebudowa mające na celu podniesienie standardu i komfortu. Dzięki zaangażowaniu całej naszej rodziny zbudowaliśmy niepowtarzalny klimat w eleganckich wnętrzach, przytulnych i komfortowych. Postawiliśmy na wysoki standard! Każdy pokój posiada łazienkę z toaletą, nowoczesną kabiną prysznicową i wielofunkcyjnym panelem natryskowym. Panele podłogowe i wysokiej jakości meble, zapewniają doskonały wypoczynek i poczucie komfortu. W trosce o naszych gości, w każdym pokoju jest nowa, antyalergiczna pościel i ręczniki. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet (WiFi), czajnik elektryczny, pyszną herbatę oraz szklanki. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażony aneks kuchenny z dużą lodówką oraz żelazko i deska do prasowania.

Pomysł NajlepszeMiejsce.pl zrodził się w naszych głowach - Marty i Adama - podczas licznych podróży zagranicznych po całej europie. W wielu miejscach, które odwiedziliśmy zaznaliśmy dużo gościnności i życzliwości. Dzięki temu miejsca te pozostawiły w naszej pamięci ciepłe wspomnienia. Takie same wspomnienia chcieliśmy pozostawić w pamięci tych, którzy zapragnęli odwiedzić Kraków - powstał wówczas pomysł aby wykorzystać walory spokojniej i urokliwej okolicy, w której mieści się nasz dom i stworzyć pokoje gościnne o wysokim standardzie w korzystnej cenie

Niewątpliwą zaletą Najlepszego Miejsca jest lokalizacja - bliskość takich perełek Krakowa jak Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach, słynny "Krakowski Kazimierz", czy też Kopalni Soli w Wieliczce i Bochni . W ścisłym centrum Krakowa (Rynek Główny) mogą Państwo znaleźć się w ciągu kilkunastu minut dzięki doskonałemu połączeniu szybkim tramwajem lub autobusami. W odległości ok. 1 km mieści się jedna z największych inwestycji w Krakowie - centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe "Miasto w Mieście", czyli BONARKA City Center. Naszym Gościom wskażemy również, mniej znane ale nie mniej atrakcyjne miejsca i obiekty godne polecenia.

NajlepszeMiejsce.pl to doskonałe miejsce do wypoczynku jak i do pracy, dzięki lokalizacji w spokojnej i zielonej części Krakowa. Bliskość węzłów komunikacyjnych i szlaków drogowych (np: południowa obwodnica Krakowa, dwupasmowa droga Kraków-Wieliczka) pozwala uniknąć często zakorkowanego centrum miasta - nie ma też problemu z płatnymi strefami parkowania i ograniczeniami w ruchu. Wszystkie pokoje są zlokalizowane na parterze, co ułatwia dostępność dla osób niepełnosprawnych.

Zapewniamy