Nasze Wnętrza
Co nowego
aktualnosci Tanie noclegi Kraków 15 Lipiec 2010

Czy w mieście turystów jakim jest Kraków można znaleźć tanie noclegi?

Oczywiście. Miejscem, w którym można się zatrzymać, nie płacąc za pobyt bajońskich sum jest nasz obiekt „Najlepsze miejsce”. Należy od razu zaznaczyć, ze atrakcyjne ceny pobytu nie idą w parze z niskim standardem. Przeciwnie. Od początku naszego istnienia celem było to, żeby zapewnić odwiedzającym miasto turystom tanie noclegi w Krakowie, ale w doskonałych warunkach. W „Najlepszym Miejscu” udało nam się to osiągnąć. Wnętrza, z których jesteśmy szczególnie dumni można zobaczyć w zakładce galeria, naszej strony internetowej. Oczywiście nie oddają one w pełni wyglądu pokoi i innych pomieszczeń naszego miejsca. W rzeczywistości wnętrza wyglądają jeszcze korzystniej.

Zaletą naszego obiektu jest jego niebanalne położenie. Ulica, przy której leży hotel to urokliwe, spokojne miejsce, pełne zieleni. Bardzo bezpieczne, przyjazne dla turystów i co ważne ludzi niepełnosprawnych z uwagi na brak barier architektonicznych. Nocleg w takim miejscu może być wyłącznie przyjemnością. Oczywiście należy zaznaczyć, że spokojna okolica to cały czas główne rejony Krakowa. Blisko stąd do największych atrakcji turystycznych naszego miasta i regionu. Krakowskie Łagiewniki czy dzielnica Kazimierz są położone o krok od „Najlepszego Miejsca”. Trochę dalej leży Starówka, zabytkowy Rynek Główny. Warto zaznaczyć, że istnieje dogodne połączenie z tymi rejonami. Można tam, w niedługim czasie dojechać samochodem, można również dotrzeć komunikacją miejską. Dobra wiadomością dla kierowców będzie również fakt położenia „Najlepszego Miejsca” w niedalekiej okolicy obwodnicy Krakowa. Dzięki temu dotarcie do atrakcji turystycznych rejonu nie jest problemem. Łatwo jest dojechać do Wieliczki, Wadowic i wielu innych ciekawych miejscowości.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego „Najlepszego Miejsca”. Zrobimy wszystko, żeby Państwa pobyt wiązał się wyłącznie z pozytywnymi odczuciami. Największą nagrodą dla nas jest, sytuacja, gdy goście wracają na kolejne pobyty. Jest ich wielu, coraz więcej. Mamy nadzieję, że Państwo również do nich dołączycie. Zapraszamy !

Powrót

Zapewniamy