Nasze Wnętrza
Co nowego
aktualnosci Tani nocleg w Krakowie 15 Lipiec 2010

Tani nocleg w Krakowie. Hasło, które przez wiele lat było równoważne z powiedzeniem: nocleg w złych warunkach. Postanowiliśmy to zmienić!

Nisza w tej branży była dla nas bezpośrednim powodem stworzenia „Najlepszego Miejsca”.Inspiracją były podobne hotele, które mieliśmy okazje oglądać podczas naszych podróży po Europie. Zachwycały nas zawsze, zachęcając niskimi kosztami pobytu i doskonałymi warunkami noclegu. Europejski standard w konkurencyjnych cenach, w dodatku w Polsce? Coś, co zdawałoby się nie do osiągnięcia udało nam się osiągnąć. Początki oczywiście nie były łatwe. Nasz obiekt, funkcjonujący początkowo pod nazwą pokoje do wynajęcia przyciągał, ale nie zniewalał. Remont przeprowadzony w 2008 roku zmienił nasz obiekt nie do poznania. Dziś możemy powiedzieć, że tanie noclegi Kraków to my. Gwarantujemy, iż ceny noclegu Was zaskoczą pozytywnie, a jeszcze bardziej zaskoczą Was warunki, w jakich przyjdzie Wam nocować. Wnętrza projektowane i tworzone przez profesjonalistów, rodzinna atmosfera, miejsce, w którym każdy klient traktowany jest, jak należy. Czy można chcieć czegoś więcej?

Dla osób odwiedzających Kraków w celach turystycznych nocleg w naszym miejscu będzie przyjemnością, ale również ułatwieniem w turystycznych wojażach. Położenie z dala od gwaru miasta nie oznacza wcale położenia odległego od jego centrum. Urokliwa uliczka, przy której położone jest „Najlepsze Miejsce” to środek miasta. Bardzo łatwo dostać się stąd na Starówkę, czy do innych ciekawych miejsc Krakowa. Dogodny dojazd samochodem umożliwi Wam osiągnięcie tych celów już po kilkunastu minutach. Dla chętnych poznać miasto z perspektywy przeciętnego krakowianina możemy zagwarantować dogodne połączenie z centrum miasta komunikacją miejską. Jednym słowem: dla każdego coś miłego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego obiektu „Najlepsze Miejsce”. A my, ze swojej strony uczynimy wszystko, żeby Państwa pobyt tutaj wiązał się wyłącznie z pozytywnymi doświadczeniami.

Powrót

Zapewniamy