Nasze Wnętrza
Co nowego
aktualnosci Pokoje Kraków 11 Sierpień 2010

Miasto Kraków było zawsze otwarte na ruch turystyczny, Nie może być inaczej skoro miasto jest wprost wymarzonym do zwiedzania.

Ilość zabytków, obiektów godnych zobaczenia i innych atrakcji turystycznych może przyprawić o mały zawrót głowy. Oczywiście nie ma możliwości zobaczenia najważniejszych chociażby miejsc w ciągu jednego dnia, dlatego niezbędną rzeczą jest szansa noclegu. Dobrego noclegu. Wychodząc z tego założenia stworzyliśmy „Najlepsze miejsce”, pokoje w standardzie hotelowym, który zadowoli nawet bardzo wymagających gości. Od początku stawialiśmy na jeden warunek: Stworzenie miejsca, w którym czuć ciepłą rodzinną atmosferę. To się nam udało. Mały, kameralny obiekt, pozwala stworzyć taki klimat. Czasami nazywają nasz obiekt: "pokoje Kraków". Jest to dla nas wielki komplement, od początku chcieliśmy, żeby wysoka jakość obsługi, doskonałe wnętrza nie były kojarzone z hotelowym molochem. W naszym niewielkim obiekcie udało nam się to osiągnąć. Dzięki temu, że ilość miejsc noclegowych w „Najlepszym Miejscu” jest niewielka możemy zagwarantować, że każdy z naszych gości będzie traktowany bardzo indywidualnie i z wielką uwagą. Czy można chcieć więcej?

Obiekt nasz jest położony w miejscu, które zachwyci każdego. Jest to oczywiście Kraków, jednak najbliższe otoczenie na to nie wskazuje. Miejsce jest ciche, spokojne, pełne zieleni, oczywiście bardzo bezpieczne. Wystarczy jednak pokonać niewielkie odległości, żeby znaleźć się wśród krakowskich zabytków i atrakcji. W najbliższym położeniu można znaleźć między innymi Świątynię w Łagiewnikach, czy krakowski Kazimierz. Dzielnicę, która kiedyś była odrębnym miastem, dzielnicę, w której znaleźć można wiele śladów judaizmu. W trochę dalszej odległości od naszego obiektu znajduje się ścisłe centrum miasta Krakowa, a więc zabytkowy Rynek Główny oraz Starówka. Pokonując kilka kilometrów więcej można dotrzeć do podkrakowskich atrakcji, takich jak kopalnia soli w Wieliczce, czy papieskich Wadowic. Jednym słowem w naszym rejonie nie można się nudzić. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, i do odwiedzenia  „Najlepszego Miejsca”. Możemy powiedzieć, że zrobimy wszystko, aby gość, odwiedzający nasz obiekt wyjechał od nas zadowolony, a za jakiś czas być może odwiedził nas ponownie?

Powrót

Zapewniamy