Nasze Wnętrza
Co nowego
aktualnosci Noclegi Kraków 15 Lipiec 2010

Wiele osób, trafiając na stronę internetową naszego obiektu "Najlepsze Miejsce", jest zaskoczonych jakością jej wykonania i doskonałymi informacjami.

Spotykamy się nawet z opiniami, że to jedna z najlepszych stron hotelowych w internecie. O jej popularności świadczy fakt, iż po wpisaniu w wyszukiwarce internetowej hasła najlepsze noclegi Kraków, strona naszego hotelu jest na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jest to dowodem popularności i dużej ilości odsłon naszej witryny. Dlaczego tak jest? Skąd takie wyniki?

Odpowiedzią na to pytanie niech będzie nasze motto: przede wszystkim gość. Wychodzimy z założenia, że wizyta w naszym obiekcie nie zaczyna się w momencie przyjazdu na ulicę Algierską. Zaczyna się już wcześniej- w momencie dotarcia do materiałów informacyjnych o nas. Z reguły jest to właśnie strona internetowa. Przywiązujemy zatem wagę do tego, żeby "pierwsza wizyta" a więc odwiedzenie naszej strony internetowej wiązało się z pozytywnymi odczuciami dla naszego przyszłego gościa. Prezentujemy "Najlepsze Miejsce" tak jak je widzimy. Bez upiększeń, ocenę pozostawiając klientowi. Jeśli strona staje się inspiracją do odwiedzenia "Najlepszego Miejsca" jest nam bardzo miło.

Możemy z całkowitą szczerością powiedzieć, że strona nie oddaje wszystkich plusów naszego obiektu. Dzieje się tak między innymi, dlatego, że nie wszystko da się w ten sposób przekazać. Zachęcamy jednak do lektury naszej witryny. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do działu: kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Szczególnie zachęcamy jednak do zapoznania się z galerią zdjęć. Przedstawia ona nasze wnętrza i otoczenie, oraz fotografie związane z "Najlepszym Miejscem" oraz Krakowem. Możemy zagwarantować, że w rzeczywistości nasz obiekt jest taki sam jak na zdjęciach, jeśli nie lepszy. Przekonało się o tym wiele osób nie bez powodu nazywając nasz obiekt hotelem. Zapraszamy! 

Powrót

Zapewniamy