Nasze Wnętrza
Co nowego
aktualnosci Apartamenty Kraków 20 Maj 2011

Czy można wypoczywać w historycznym mieście tanio i z klasą?

W naszym krakowskim obiekcie „Najlepsze Miejsce” jest to możliwe, bowiem łączy on  w sobie dwie cechy, zdawałoby się nie do połączenia, czyli niskie koszty pobytu jak w hostelu i wysoką jakość usług jak w hotelu . Mówiąc bez fałszywej skromności nasz obiekt mógłby się nazywać „apartamenty Kraków” ale nie chcemy używać tego określenia gdyż nazwa apartamenty natychmiast by wskazywała na wysokie ceny. Tymczasem udowadniamy osobom do nas docierającym, że luksusowe wnętrza wcale nie muszą oznaczać bardzo wysokich cen, na co nazwa apartamenty natychmiast by wskazywała.

Początkowo nasz obiekt określano banalnie, jako pokoje do wynajęcia. Dziś, po remoncie nasz „hotel” zyskał nowe, piękne wnętrza, dzięki którym wypoczynek w „Najlepszym Miejscu” jest prawdziwą przyjemnością. Jednak pokój w jakości hotelu to jedno, niezwykle ważne jest coś jeszcze - okolica. Nasz obiekt położony jest w spokojnym miejscu, pełnym zieleni. To jedno z niewielu miejsc w Krakowie, gdzie można cieszyć się ciszą, śpiewem ptaków o poranku i zapachem zieleni.

„Najlepsze Miejsce” łączące domową atmosferę oraz europejski standard pomieszczeń i obsługi to idealny wybór dla każdej osoby odwiedzającej nasze miasto i szukającej w nim noclegu. Oczywiście zapraszamy nie tylko turystów. Chętnie ugościmy w naszych progach osoby, które szukają w Krakowie noclegu ze względu na pracę, czy inne okoliczności. Wcześniejsza rezerwacja, jeśli będzie taka potrzeba da Państwu gwarancje noclegu, już przed pojawieniem się w naszym mieście. Na wszelkie pytania, wątpliwości odpowiemy natychmiast. Zapraszamy do lektury naszej strony internetowej, gdzie można zapoznać się bliżej z naszym miejscem, można również na niej znaleźć galerie zdjęć przedstawiających pomieszczenia, otoczenie czy mapkę dojazdu. Rzecz jasna znajduje się na niej dużo innych informacji. Jeśli jednak czegoś, zdaniem Państwa brakuje zachęcamy do skorzystania z zakładki kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Powrót

Zapewniamy